Wstępne ceny wpisów i reklam

Cennik wpisów na stronie tufirmy.pl:

wpis linkowy w województwie/miejscowości*/branży - miejscowość, nazwa firmy, adres www, kilka haseł oferty - na jeden rok - 200,00 zł za jedną pozycję.

wpis tekstowy - nazwa firmy, adres, telefony, adresy e-mail, adresy www, linki na konta społecznościowe, oferta - na jeden rok - 300,00 zł;

wpis graficzny - jako grafika bez linka lub jako link na stronę www - 1. szt. od 200,00 zł na jeden rok;

wpis graficzno-tekstowy - już od 400,00 zł na jeden rok (jedna grafika) (w zależności od wielkości pozycji graficznej i ilości tekstu);

wpis jako podstrona - z własnym adresem www. nazwafirmy.tufirmy.pl - jeden rok od 500,00 zł. Podstrona może zawierać opis tekstowy, grafiki, linki na konta społecznościowe, mapki, formularze, grafikę dynamiczną itp. Może być prosta albo złożona z kilku stron.

Wpisy mogą być zamieszczane w danym województwie/branży - cennik dotyczy jednej branży w jednym województwie. Wpisy w kolejnych branżach za dopłatą.

Wpisy mogą być zamieszczane od razu w konkretnej branży - ceny te same, z tym, że branże początkowo nie mają podziału na województwa.

Podstrony mogą być zamieszczone w danym województwie/branży i, w, danej branży/województwie.

Wpisy mogą też być zamieszczane w dziale Wyszukiwarka TuFirmy.PL jako dodatkowe do wpisów albo jako osobne.

Jako dodatkowe - dopłata 100,00 zł. Uwaga. Dla pierwszych dwudziestu firm z danego województwa bez dopłaty.

Jako osobne - na jeden rok, wpis tekstowy z jedną grafiką 350,00 zł. Więcej grafik w Wyszukiwarka TuFirmy.PL to dopłata 50,00 zł za kolejne 10. grafik.

* - w miejscowości lub, w, powiecie.

Reklama graficzna na stronie głównej TuFirmy.pl już od 1200,00 zł za jeden rok za jedną pozycję graficzną. Można też na jeden miesiąc - 120,00 zł. Dotyczy reklamy w rzędzie czterech reklam. Przykład poniżej (cztery zdjęcia kwadratowe).